Знай! Вивчай! Перемагай! І місце волинської команди «Dominus Litis» на Всеукраїнському турнірі юних правознавців

З 27-31 жовтня в м. Ужгороді відбувся фінальний етап XIV Всеукраїнського турніру юних правознавців,організований Міністерством освіти і науки, Міністерством юстиції України, офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також координатором проектів ОБСЄ в Україні, національним спеціалістом проектів у сфері верховенства права і прав людини Наталією Беца.

У складі команди з п'яти волинських школярів була і Гнатюк Наталія, учениця 11 класу Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради

Команда учнів з Волині «Dominus Litis» впевнено вела бої від чвертьфіналу аж до переможної гри у фіналі. Після напружених змагань названо переможців – І місце здобули волиняни. Вітаємо переможців!

Висловлюємо подяку учителю з правознавства Трофимчук Ларисі Миколаївні за глибоку фахову підготовку учасниці турніру.

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024