УСПІХ – СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ.

Безпека життєдіяльності дітей у сучасних умовах – одне з найактуальніших питань сьогодення. Підготувати дитину до уміння знаходити вихід із надзвичайних ситуацій, небезпечних для життя і здоров’я, можливо, лише сформувавши у неї систему знань про основи безпеки життєдіяльності людини і суспільства, розвивши практичні навички збереження життя і здоров’я. З цією метою у ліцеї з 25 жовтня по 24 листопада 2016 року проводиться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, а з 14 по 20 листопада 2016 року – Тиждень безпеки дорожнього руху відповідно до затверджених планів; щоквартально буде проводитись практичне відпрацювання плану евакуації учнів, який знаходиться на сходових клітках ліцею, на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. У випадку дзвінка (початку та кінця дзвінка) тривалістю понад 60 секунд та/або спрацювання пожежної сигналізації потрібно забезпечити евакуацію людей.

Пам’ятайте, що небезпечну ситуацію легше попередити.

Цікаво. Щороку в державі проводиться програма «Здай кров - врятуй життя» із здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах.

Луцюк О.Л.,інженер з охорони праці

Дата останньої зміни 26 Березня 2024