ЗАТВЕРДЖЕНО:

Т.в.о. директора Нововолинського ліцею-інтернату

Волинської обласної ради

___________________ Ю.О.Лазаренко

__.__. 2017 року

План заходів

з підготовки та проведення

в Нововолинському ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради (далі-ліцей)

24-28 квітня 2017 року Тижня охорони праці під девізом “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”

№ з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні за виконання
1 2 3 4
1. Створити в ліцеї оргкомітет з підготовки та проведення заходів та затвердити робочий план їх реалізації 19 квітня 2017 року Інженер з охорони праці Луцюк О.Л.
2. Розмістити на веб-сайті ліцею та оприлюднити через інші засоби масової інформації анонсів про проведення у 2017 році Дня охорони праці й відповідного звернення Оргкомітету (додається) Відповідного зврення Квітень-грудень 2017 року Оргкомітет.
3. Організація та проведення комплексних обстежень і цільових перевірок стану безпеки життєдіяльності та охорони праці в ліцеї Квітень 2017 року Оргкомітет. Вчитель фізкультури В.І.Дацюк. Вчитель фізики Шустік Л.С.
4. Оформити (створити) куточки, стенди, присвячених Дню охорони праці, наповнення тематичними матеріалами: “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці” Квітень-травень 2017 року Оргкомітет.
5. Провести відкриті уроки “28 квітня- Всесвітній день охорони праці” для учнів (вихованців) Квітень 2017 року Заступник директора з виховної роботи О.В. Гнатюк.
6. Приведення у відповідності до вимог засобів індивідуального захисту та спецодягу Квітень 2017 року Заступник директора з господарської роботи Сабівчак І.І.
№ з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні за виконання
7. Організувати тематичну зустріч, нараду, засідання за круглим столом, дебати, провести роз’яснювальну роботу з колективом ліцею, з метою визначення впливу збору та використання даних про безпеку та гігієну праці на стан підготовки заходів з охорони праці Квітень-листопад 2017 року Т.в.о. директора. Оргкомітет.
8. Провести спільну нараду відповідальних осіб з питань охорони праці та представника профспілкової організації, зі зверненням уваги учасників до Всесвітнього дня охорони праці 27 квітня 2017 року Оргкомітет.
9. Підготовка тематичних випусків багатотиражних газет навчальних закладів Квітень 2017 року Оргкомітет.
10. Підведення підсумків в ліцеї щодо реалізації заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці Квітень 2017 року Оргкомітет.

Розробив:

Інженер з охорони праці О.Л.Луцюк

19.04.2017 року

Кiлькiсть переглядiв: 838

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.