Т. в. о. директора Нововолинського наукового ліцею-інтернату

__.__. 2019 року

заходів з підготовки та проведення

Тижня безпеки дорожнього руху (з 6 по 12 травня 2019 року)в Нововолинському науковому ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради (далі-Ліцей)

№ з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні за виконання
1. Створити в Ліцеї оргкомітет з підготовки та проведення Тижня безпеки дорожнього руху та затвердити план заходів 24 квітня 2019 Т.в.о директора Лазаренко Ю.О., інженер з ОП Шиманський В.С.
2. Провести урок «Безпека на дорозі – безпека життя» для учнів (вихованців) Ліцею 6-11 травня 2019 Вихователі. Класні керівники
3. Провести профілактичні заходи «Захистись - засвітись», «Живи цікаво та безпечно» та «Помітний – значить живий» 6-11 травня 2019 Оргкомітет Класні керівники. Батьки
4. Розмістити на сайт Ліцею інформацію присвячену безпеці дітей на дорозі 6-8 травня 2019 Учитель фізики Шустік Л.С.
5. Конкурс класних куточків, інформаційних плакатів за темою Тижня. 10 травня 2019 Оргкомітет.
6. Організувати проведення в Ліцеї зустрічі з батьками на яких акцентувати увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху. 6-11 травня 2019 Класні керівники, оргкомітет
7. Організувати заходи з надання першої долікарської допомоги під час ДТП: «Знаю, вмію, врятую» 7-8 травня 2019 Медичні сестри. Лікар-педіатр Шевчук Т.О. Оргкомітет.
8. Організувати зустріч учнів (вихованців) з представниками Національної поліції та батьками – водіями на тему дотримання правил дорожнього руху 6-8,11 травня 2019 Класні керівники. Вихователі. Педагог-організатор Бубела А.А.
9. Розмістити листівки та інформаційні плакати з питань правил користування, громадським транспортом та поведінки у ньому 6-11 травня 2019 Оргкомітет
10. Підведення підсумків реалізації заходів, присвячених Тижню безпеки дорожнього руху та надання інформації про проведені заходи управлінню освіти , науки та молоді Волинської області 11-12 травня 2019 інженер з ОП Шиманський В.С..,