З понеділка 6 травня 2019 р. в Україні розпочнеться тиждень безпеки дорожнього руху

Україна посідає чільне місце серед країн Європейського союзу за рівнем смертності населення від дорожньо-транспортного травматизму. Найчастіше жертвами аварій на дорогах стають діти або молоді люди працездатного віку. Саме тому упродовж 6 - 12 травня в Україні пройде Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.

За рахунок не вчасно наданої першої допомоги помирає 50 – 70 тис. осіб.

Рівень смертності внаслідок ДТП можна зменшити на 85% лише завдяки використанню світлоповертальних елементів в одязі.

Найкращий час для виховання відповідальних та соціально-активних громадян – дитинство. Згідно досліджень європейських учених, у випадку коли 10% працездатного населення вміє надавати домедичну допомогу, рівень смертності на догоспітальному етапі зменшується на 20%.

З 6 по 11 травня на території Ліцею будуть проводитись заходи, уроки з домедичної допомоги, які ми впевнені допоможуть суттєво збільшити відсоток виживання людей, які постраждали під час ДТП.