ЗАТВЕРДЖЕНО:

Т.в.о. директора Нововолинського ліцею-інтернату

Волинської обласної ради

___________________Ю.О.Лазаренко

__.__. 2017 року

ПРОГРАМА

місячника з безпеки життєдіяльності

Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради

(далі-Ліцей)

№ п/п Назва заходу Термін виконання Відповідальний за виконання
1. Організаційно-технічні заходи:
1.1 Підготовити наказ про затвердження Програми проведення місячника у Ліцеї 3 квітня 2017р. Інженер з ОП Луцюк О.Л.
1.2. Аналіз виконання угоди з охорони праці. При необхідності додаткове включення заходів з безпеки життєдіяльності до колективного договору. 24-28 квітня 2017р. Організаційний комітет.
1.3. Розробити систему управління охороною праці у Ліцеї та забезпечити її функціону-вання. Обрати громадського інспектора з охорони праці в Ліцеї. квітень 2017р. Організаційний комітет.
1.4. Перегляд інструкцій з охорони праці у відповідності до Положення про розробку інструкцій з охорони праці. 10-14 квітня 2017р. Організаційний комітет.
1.5. Огляд стану безпеки навчання та праці у навчальних кабінетах, майстернях, лабораторіях, спортивному залі та спортивному майданчику, їдальні, гуртожитку. 17-21 квітня 2017р. Організаційний комітет.
1.6. Проведення атестації робочих місць за умовами праці. 25-26 квітня 2017р. Інженер з ОП Луцюк О.Л.
1.7. Здійснення контролю за дотриманням працівниками і учнями (вихованцями) вимог інструкцій з охорони праці. постійно Адміністрація, інженер з ОП, вчителі, вихователі.
1.8. Перевірка стану обладнання, ручного електрифікованого інструменту. квітень 2017р. Організаційний комітет.
1.9. Провести технічний огляд автотранспортних засобів. до 04 травня 2017 року Заст. директора з ГР Сабівчак І.І.
№ п/п Назва заходу Термін виконання Відповідальний за виконання
1.10. Провести огляд будівель і споруд на території Ліцею на відповідність їх вимогам нормативних актів з безпеки життєдіяльності. Квітень 2017 року Організаційний комітет.
1.11. Посилити контроль за забезпеченням учнів (вихованців) та працюючих засобами пожежогасіння, індивідуального захисту, медикаментами, проведення замірів опору ізоляції проводів та заземлення. постійно Заст. директора з ГР Сабівчак І.І. Інженер з ОП Луцюк О.Л.
2. Навчання та перевірка знань учасників навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності:
2.1. Організація навчання та перевірки знань з охорони праці, безпеки життєдіяльності 10-28 квітня 2017р. Інженер з ОП Луцюк О.Л, атестаційна комісія з питань ОП.
2.2. Проведення практичних занять щодо відпрацювання планів евакуації, роботи з первинними засобами пожежогасіння на випадок виникнення пожежі. 21 квітня 2017р. Організаційний комітет.. Учитель фізкультури Дацюк В.І.
2.3. Організувати перевірку проведення навчання дітей правил безпеки життєдіяльності , навичкам дій на випадок пожеж , надзвичайних ситуацій (провести контрольні зрізи з предметів "Основи здоров’я" (8 – А, 9 класів) квітень 2017 року Організаційний комітет.
2. Зміцнення навчально-матеріальної бази:
3.1. Оновити куточки з охорони праці у навчальних майстернях, лабораторіях, кабінетах фізики, хімії, інформатики, трудового навчання, фізичної культури, бібліотеці у відповідності з нормативними вимогами. квітень 2017р. Інженер з ОП Луцюк О.Л, завідуючі кабінетами
3.2. Придбання наочних посібників, приладів, технічних засобів навчання, демонстраційної апаратури, комп'ютерного забезпечення. до 07 травня 2017 року Заст. директора з ГР Сабівчак І.І. Інженер з ОП Луцюк О.Л.
№ п/п Назва заходу Термін виконання Відповідальний за виконання
3. Позакласні заходи з безпеки життєдіяльності:
4.1. Провести виховну годину з ліцеїстами щодо правил дорожнього руху, безпечного поводження з газом, вогнем, електроприладами, вибухонебезпечними матеріалами, отруйними та токсичними речовинами. квітень 2017р. Класні керівники, вихователі
4.2. Розмістити інформацію на стенди: «7 квітня – Всесвітній день здоров’я»; «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» квітень 2017р. Організаційний комітет.
4.3. Провести конкурс малюнків «Ми за здоровий спосіб життя» квітень 2017р. Вихователі, керівник гуртка Жуков А.В.
4.4. Підготовити та розмістити інформацію на сайті Ліцею для батьків з профілактики травматизму та загибелі дітей. квітень 2017р. Організаційний комітет.
4.5. Організувати зустріч з працівниками управління з питань надзвичайних операцій та цивільного захисту населення та управління Національної поліції у Волинській області квітень 2017р. Організаційний комітет.
4.6. Висвітлити результати проведеного місячника безпеки життєдіяльності на сайті Ліцею. до 13 травня 2017 року Учитель української мови Гусєва О.А.

Розробив:

Інженер з охорони праці О.Л.Луцюк

28.03.2017 року

Кiлькiсть переглядiв: 478

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.