ЗАТВЕРДЖЕНО:

Директор Нововолинського ліцею-інтернату

Волинської обласної ради

___________________ Ю.О.Лазаренко

__.__. 2016 року

ПЛАН

заходів з підготовки та проведення

в Нововолинському ліцеї-інтернаті Волинської області (далі-Ліцей)

Тижня охорони праці під девізом “Стрес на робочому місці: колективний виклик”

№ з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні за виконання
1 2 3 4
1. Створити в Ліцеї оргкомітет з підготовки заходів та затвердити робочий план їх реалізації Квітень-травень 2016 року Директор Лазаренко Ю.О. Інженер з ОП Луцюк О.Л.
2. Розміщення на веб-сайтах та оприлюднення через інші засоби масової інформації анонсів про проведення у 2016 році Дня охорони праці й відповідного звернення оргкомітету (додається). Квітень-листопад 2016 року Оргкомітет Учитель фізики Шустік Л.С
3. Організація та проведення комплексних обстежень і цільових перевірок стану безпеки життєдіяльності та охорони праці в Ліцеї Квітень 2016 року Заст. директора з ГР Сабівчак І.І. Голова профспілки Кривицький О.М. Інженер з ОП Луцюк О.Л.
4. Оформити стенд, присвячений Дню охорони праці, наповнення тематичними матеріалами: “Стрес на робочому місці: колективний виклик” Квітень-травень 2016 року Інженер з ОП Луцюк О.Л., Керівник гуртка Жуков А.В.
6. Провести відкритий урок “28 квітня- Всесвітній день охорони праці” для учнів (вихованців) Ліцею, спрямований на роз’яснення причин виникнення стресу на роботі та їх запобігання Квітень-травень 2016 року Вчителі, класні керівники
7. Привести у відповідність до вимог засоби індивідуального захисту та спецодяг Квітень-травень 2016 року Заст. директора з ГР Сабівчак І.І.
8. Організувати тематичну зустріч з колективом Ліцею із залученням медичних працівників (психологів), провести роз’яснювальну роботу з метою визначення поняття стресу та його впливу на продуктивність праці Квітень-листопад 2016 року Інженер з ОП Луцюк О.Л., Лікар-педіатр Шевчук Т.О.
1 2 3 4
10. Провести спільну нараду відповідальних осіб з питань охорони праці та представників профспілкових організацій, зі зверненням уваги учасників до Всесвітнього дня охорони праці 12 травня 2012 року Інженер з ОП Луцюк О.Л. Голова профспілки Кривицький О.М.
11. Підготовити тематичний випуск багатотиражної газети Ліцею «Ліцеїст» Травень 2016 року Учитель української мови Гусєва О.А.
12. Підведення підсумків реалізації заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці Травень 2016 року Директор Лазаренко Ю.О. Інженер з ОП Луцюк О.Л.

Розробив:

Інженер з охорони праці О.Л.Луцюк

15.04.2016 року

Кiлькiсть переглядiв: 1708

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.