Директор Нововолинського ліцею-інтернату

__.__. 2016 року

заходів з підготовки та проведення

з 16 по 22 травня 2016 року

Тижня безпеки дорожнього руху

в Нововолинському ліцеї-інтернаті Волинської області (далі-Ліцей)

№ з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні за виконання
1 2 3 4
1. Створити в Ліцеї оргкомітет з підготовки та проведення Тижня безпеки дорожнього руху та затвердити план заходів 12 травня 2016 року Директор Лазаренко Ю.О. Інженер з ОП Луцюк О.Л.
2. Розмістити на веб-сайтах та оприлюднити через інші засоби масової інформації анонсів про проведення з 16 по 22 травня 2016 року Тижня безпеки дорожнього руху й відповідного звернення оргкомітету (додається). 12-15 травня 2016 року Оргкомітет Учитель фізики Шустік Л.С. Учитель української мови ГусєваО.А.
3. Організувати виготовлення та розмістити наглядну агітацію з заходами безпеки дорожнього руху у холах та вестибюлях Ліцею, наповнення тематичним матеріалом: участь у загальнодержавній акції “Здай кров – врятуй життя” із здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. 12-16 травня 2016 року Оргкомітет.
4. Провести урок «Безпека на дорозі – безпека життя» для учнів (вихованців) Ліцею 16-21 травня 2016 року Вихователі. Класні керівники
5. Провести профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Захистись - засвітись», «Живи цікаво та безпечно» 16-22 травня 2016 року Класні керівники. Батьки-водії . Громадські організації (за згодою).
8. Помістити в газету Ліцею «Ліцеїст» інформацію присвячену безпеці дітей на дорозі та тематичний матеріал про загальнодержавну акцію “Здай кров – врятуй життя” із здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. 17-18 травня 2016 року Учитель української мови Гусєва О.А. Учитель фізики Шустік Л.С.
1 2 3 4
10. Конкурс класних куточків, інформаційних плакатів за темою Тижня. 20 травня 2016 року Педагог-організатор Бубела Аліна Анатоліївна Класні керівники.
11. Організувати проведення в Ліцеї батьківських зборів з тематики запобігання травмування та загибелі дітей під час ДТП із запрошенням представників ДАІ, профільних громадських організацій 16-21 травня 2016 року Класні керівники.
12. Організувати заходи з надання першої долікарської допомоги під час ДТП: «Знаю, вмію, врятую» 19-21 травня 2016 року Медичні сестри. Представники Червоного Хреста. Лікар-педіатр Шевчук Т.О. Оргкомітет.
13. Провести урок (заняття) «Безпека на дорозі – безпека життя» 17-21 травня 2016 року Класні керівники. Вихователі.
14. Провести заходи з питань безпеки дітей на дорозі: - конкурс кросвордів, ребусів, загадок, віршів про ПДР (8-11 кл.); - конкурс на кращу розмальовку за темою Тижня; - конкурс на кращу стіннівку «На дорозі небезпечно, тож обачним бути доречно» (8-11кл.); - виховні години, бесіди, інформаційні години, анкетування, тестування, лекції, перегляд відеоматеріалів за темою Тижня; - відеолекторій «Дорожня грамота»; - сюжетно-рольові ігри; - театральні та аматорські вистави; - тематичні прогулянки. 16-22 травня 2016 року Класні керівники. Вихователі. Педагог-організатор Бубела Аліна Анатоліївна
15. Підведення підсумків реалізації заходів, присвячених Тижню безпеки дорожнього руху та надання інформації про проведені заходи управлінню освіти , науки та молоді Волинської області. 23-25 травня 2016 року Директор Лазаренко Ю.О. Оргкомітет.

Розробив:

Інженер з охорони праці О.Л.Луцюк