Т. в.о. директора Нововолинського наукового ліцею-інтернату

___________________ Ю.О. Лазаренко

01.04. 2019 року

ПРОГРАМА

місячника з безпеки життєдіяльності

Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради

№ п/п Назва заходу Термін виконання Відповідальний за виконання
1. Організаційно-технічні заходи:
1.1 Підготовити та видати наказ про затвердження Програми проведення місячника у Ліцеї 01.04.2019 Т.в.о директора Лазаренко Ю.О., інженер з ОП Шиманський В.С.
1.2. Аналіз виконання програми з охорони праці. При необхідності додаткове включення заходів з безпеки життєдіяльності до колективного договору. 27-29 квітня 2019 р. Організаційний комітет з підготовки заходів щодо проведення місячника безпеки життєдіяльності у 2019 році
1.3. Перевірити систему управління охороною праці у Ліцеї та забезпечити її ефективне функціонування. Квітень 2019 року Інженер з ОП Шиманський В.С.
1.4. Перегляд інструкцій з охорони праці у відповідності до Положення про розробку інструкцій з охорони праці. Відповідно до Положення про розробку інструкцій з охорони праці Заступники директора: Петрук М.С., Гнатюк О.В. Сабівчак І.І., інженер з ОП Шиманський В.С.
1.5. Огляд стану безпеки навчання та праці у навчальних кабінетах, майстернях, лабораторіях, спортивному залі та спортивному майданчику, їдальні, гуртожитку. 18-22 квітня 2019 р. Організаційний комітет з підготовки заходів щодо проведення місячника безпеки життєдіяльності у 2019 році
1.6. Здійснення контролю за дотриманням працівниками і учнями (вихованцями) вимог інструкцій з охорони праці. Постійно Дирекція, інженер з ОП Шиманський В.С., вчителі, вихователі
1.7. Перевірка стану обладнання, ручного електрифікованого інструменту. Квітень 2019 року Організаційний комітет з підготовки заходів щодо проведення місячника безпеки життєдіяльності у 2019 році
1.8. Провести технічний огляд автотранспортних засобів. до 05 травня 2019 року Заст. директора з ГР Сабівчак І.І.
1.9. Провести огляд будівель і споруд на території Ліцею на відповідність їх вимогам нормативних актів з безпеки життєдіяльності. Квітень 2019 року Заст. директора з ГР Сабівчак І.І. Голова профспілки Кривицький О.М., інженер з ОП Шиманський В.С.
1.10. Посилити контроль за забезпеченням учнів (вихованців) та працюючих засобами пожежогасіння, індивідуального захисту, медикаментами, проведення замірів опору ізоляції проводів та заземлення. Постійно Заст. директора з ГР Сабівчак І.І., інженер з ОП Шиманський В.С..
2. Навчання та перевірка знань учасників навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності:
2.1. Організувати навчання та перевірки знань з охорони праці, безпеки життєдіяльності (відповідно до наказу директора Ліцею від 01.04.2019 р. №5а аг). 22-26 квітня 2019 р. Інженер з ОП Шиманський В.С., атестаційна комісія з питань ОП
2.2. Проведення практичних занять щодо відпрацювання планів евакуації, роботи з первинними засобами пожежогасіння на випадок виникнення пожежі. 19 квітня 2019р. Заст. директора з ГР Сабівчак І.І., голова профспілки Кривицький О.М., учитель фізкультури Дацюк В.І.
2.3. Організувати перевірку проведення навчання дітей правил безпеки життєдіяльності , навичкам дій на випадок пожеж , надзвичайних ситуацій (провести контрольні зрізи з предметів "ОБЖ" та "Охорона здоров’я". До 30 квітня 2019 року Вчителі, класні керівники
3. Зміцнення навчально-матеріальної бази:
3.1. Перевірити та у разі необхідності оновити куточки з охорони праці у навчальних майстернях, лабораторіях, кабінетах фізики, хімії, інформатики, трудового навчання, фізичної культури, бібліотеці у відповідності з нормативними вимогами. Квітень 2019 року інженер з ОП Шиманський В.С.
4. Позакласні заходи з безпеки життєдіяльності:
4.1. Провести виховну годину з ліцеїстами щодо правил дорожнього руху, безпечного поводження з газом, вогнем, електроприладами, вибухонебезпечними матеріалами, отруйними та токсичними речовинами. Квітень 2019 року Вихователі
4.3. Провести конкурс малюнків «Ми за здоровий спосіб життя» Квітень 2019 року Вихователі, керівник гуртка Жуков А.В.
4.4. Провести батьківські збори з профілактики травматизму та загибелі дітей. Квітень 2019 року Класні керівники, вихователі
4.5. Організувати зустріч з працівниками управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та служб ДАІ Квітень 2019 року Заступник директора Гнатюк О.В., Інженер з ОП Шиманський
4.6. Висвітлити результати проведеного місячника безпеки життєдіяльності на офіційному сайті ліцею до 15 травня 2019 року Інженер з охорони праці Шиманський В.С.