Графік
проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2019-2020 н.р.
Дата проведення | Назва олімпіади | Місце проведення олімпіади | Класи |
09 січня 2020 року | Фізика (теоретичний тур) | Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області» | 8-11 |
Трудове навчання | 1. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області»; 2. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №25 Луцької міської ради Волинської області» | 9,11 | |
Німецька мова | Луцький педагогічний коледж | 9-11 | |
10 січня 2020 року | Німецька мова | Луцький педагогічний коледж | |
Екологія (І тур) | Луцький педагогічний коледж | 10-11 | |
Астрономія | Комунальний заклад «Луцька гімназія №4 іменіМодеста Левицького Луцької міської ради Волинської області» | 10-11 | |
11 січня 2020 року | Фізика (експериментальний тур) | Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти | 8-11 |
15 січня 2020 року | Хімія (теоретичний тур) | Луцький педагогічний коледж | 8-11 |
Англійська мова | Луцький педагогічний коледж | 9-11 | |
16 січня 2020 року | Англійська мова | Луцький педагогічний коледж | |
Географія | Луцький педагогічний коледж | 8-11 | |
17 січня 2020 року | Екологія (ІІ тур) | Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти | 10-11 |
19 січня 2020 року | Математика (І тур) | Луцький педагогічний коледж | 7-11 |
20 січня 2020 року | Польська мова та література | Луцький педагогічний коледж | 9-11 |
Економіка | Луцький педагогічний коледж | 9-11 | |
Правознавство | Луцький педагогічний коледж | 9-11 | |
21 січня 2020 року | Українська мова та література | Луцький педагогічний коледж | 8-11 |
Іспанська мова | Луцький педагогічний коледж | 9-11 | |
22 січня 2020 року | Історія | Луцький педагогічний коледж | 8-11 |
Хімія (практичний тур) | Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (лабораторний корпус) | 8-11 | |
23 січня 2020 року | Російська мова та література | Луцький педагогічний коледж | 9-11 |
Французька мова | Луцький педагогічний коледж | 9-11 | |
25 січня 2020 року | Біологія | Луцький педагогічний коледж | 8-11 |
26 січня 2020 року | Математика (ІІ тур) | Луцький педагогічний коледж | 7-11 |
01 лютого 2020 року | Інформатика (І тур) | 1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді | 8-11 |
02 лютого 2020 року | Інформатика (ІІ тур) | 1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді | |
08 лютого 2020 року | Інформаційні технології | 1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді | 9-11 |
Заїзд та реєстрація учасників: 8.00–9.30 год. (фоє Луцького педагогічного коледжу).
Сніданок (для іногородніх учасників): 8.00–9.20 год. (їдальня Луцького педагогічного коледжу).
Відкриття олімпіад: 9.30 год. (актова зала Луцького педагогічного коледжу).
Обід (для всіх учасників) після завершення роботи над завданнями олімпіади (їдальня Луцького педагогічного коледжу).
Олімпіада з трудового навчання: заїзд, реєстрація учасників, харчування учасників, відкриття олімпіади – у комунальному закладі «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області».
Графік
проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2019-2020 н.р.
Фізика | 08 жовтня |
Біологія | 09 жовтня |
Трудове навчання | 10 жовтня |
Правознавство | 11 жовтня |
Англійська мова | 15 жовтня |
Економіка | 16 жовтня |
Українська мова і література | 17 жовтня |
Екологія | 18 жовтня |
Інформатика | 19 жовтня |
Географія | 21 жовтня |
Хімія | 21 жовтня |
Математика | 22 жовтня |
Німецька мова | 23 жовтня |
Інформаційні технології | 24 жовтня |
Історія | 24 жовтня |
Астрономія | 04 листопадав |
Французька мова | 06 листопада |
Олімпіади розпочинаються о 9:25
Графік
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2019-2020 н. р.
Навчальні предмети | Дата проведення |
Польська мова та література (9-11класи) | 02 листопада 2019 року |
Іспанська мова (8-11класи) | 02 листопада 2019 року |
Інформаційні технології (8-11класи) | 09 листопада 2019 року |
Російська мова та література (9-11класи) | 16 листопада 2019 року |
Українська мова і література (7-11класи) | 16 листопада 2019 року |
Екологія (10-11класи) | 16 листопада 2019 року |
Історія (8-11класи) | 23 листопада 2019 року |
Німецька мова (8-11класи) | 23-24 листопада 2019 року |
Хімія (7-11класи) | 30 листопада 2019 року |
Інформатика (8-11класи) | 30 листопада 2019 року |
Французька мова (8-11 класи) | 30 листопада 2019 року |
Фізика (7-11 класи) | 07 грудня 2019 року |
Географія (8-11класи) | 07 грудня 2019 року |
Англійська мова (8-11класи) | 07-08 грудня 2019 року |
Трудове навчання (8-11 класи) | 14 грудня 2019 року |
Біологія (8-11 класи) | 14 грудня 2019 року |
Правознавство (9-11класи) | 14 грудня 2019 року |
Астрономія (10-11 класи) | 21 грудня 2019 року |
Економіка (9-11класи) | 21 грудня 2019 року |
Математика (6-11 класи) | 21 грудня 2019 року |
Коментарi