теми МАН Юніор-Дослідник

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»!

На численні прохання учителів і керівників гуртківповторноповідомляємо загальні теми для дослідження в поточному, 2017-2018 навчальному році за номінаціями.

ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ в 2017-2018 навчальному році

  • «Історик-Юніор» — ТЕМА: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло у вашому місті, селищі тощо.Дослідження на місцевому матеріалі.
  • «Еколог-Юніор» — ТЕМА: Біоіндикація екологічного стану водоймищ та річок.Дослідження на місцевому матеріалі та практичні рекомендації.
  • «Астроном-Юніор» — продовження загальних тем конкурсу 2016р.:

1. Навести результати ВЛАСНИХ спостережень об’єктів зоряного неба;

2. Сформулювати завдання за космічними знімками як власними, так і з Інтернету, і навести його розв’язання (продовження минулорічної теми).

  • «Технік-Юніор» — присвячується 135-річчю з дня народження Я.І. Перельмана, видатного популяризатора науки, автора широко відомих книжок, де цікаво розповідається про науку.

ТЕМА: Оригінальні досліди-фокуси –Перетворити фізичні (хімічні) досліди в пізнавальні фокуси, використовуючи власні ідеї, а також за мотивами науково-популярних книжок Я.І.Перельмана «Жива фізика», «Чи знаєте ви фізику?» тощо. При цьому необхідно використовувати пристрої, виготовлені власноруч. Проте неможна використовувати досліди, які були вже продемонстровані на конкурсі в травні 2015-2016 років.

ВАЖЛИВО! Матеріали для підготовки, а також кращі учнівські проекти публікуються в науково-популярному журналі Малої академії наук «Школа юного вченого».

Кiлькiсть переглядiв: 426

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.